Penziony | Hotely | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | NL | ES | FR | PL | CZ
   
AMK kemp Hranice, p. s. ÚAMK ČR


Názory

Příspěvky v diskusi neodrážejí názory redakce.
   Strana 1/2    Další

uživatelka viera2011

Hurá do kempu.

viera2011 (19.07.2011 | 14:03)

Byli jsme ubytovaní v bungalowu, který byl čistý a vybavený. Byli jsme spokojeni - ochotní, příjemní lidé. Nádherné okolí - Hranická propast, Zbrašovské aragonitové jeskyně, Lázně Teplice n.Bečvou, hrad Helfštýn....Vlakem a pěšky v pohodě i s dětmi. Jen doporučuji!!! Věra

uživatel Jenda

Upřesnění

Jenda (11.07.2011 | 14:16)

V kempu jsme byli od 2. do 10. července 2011. Proti údajům na stránkách dokempu.cz zde nebyl obchod, pouze restaurace. Společenská místnost: pouze v restauraci bez televize. Klubovna byla zavřená. Hřiště: 3 dětské houpačky. V tuto dobu zde nebylo moc lidí, spíše se zde zastavovali zahraniční karavanisté,většinou párek důchodců na 1 noc,než odjedou obdivovat naši krásnou zem. Takže čistota tak akorát, nevím, jak by to bylo, kdyby zde bylo víc lidí. Jinak jsme měli štěstí na všechny sousedy, večerní a noční klid rušily jen vlaky, ale s tím se nedá nic dělat. Spali jsme dobře i ve stanu, protože jsme dělali dost výletů do krásného okolí. Dá se zde dobře provozovat nejen cyklo nebo pěší výlety, ale i geokešing.

uživatel AMK Hranice

RE: Upřesnění

AMK Hranice (12.07.2011 | 18:10)

p. Jendo, příště provozujte geokešing na Dubaji,tam je všechno dle vašeho přáni a vše zadara. Předseda AMK kemp Hranice. Peter Neupauer


uživatel Jenda

RE: RE: Upřesnění

Jenda (13.07.2011 | 08:41)

Ještě k mému názoru: V žádném případě si na kemp nestěžuji, pouze by bylo rozumné ten obchod z údajů o vybavení vyškrtnout, prostě jsme hledali kemp, kde je obchod. Na druhé straně lze příznivě konstatovat pěknou travnatou plochu pro postavení stanu, i když si myslím, že je spíše určena karavanistům, ale byli jsme puštěni i sem. V některých kempech se stává, že Vás se stanem pustí jen do nějaké zadní části kempu. Také chatky tak, jak se renovují, se mi líbí, chápu že je to běh na dlouhou trať. Taky kuchyňka s lednicí byla fajn. Jinak vím, že Dubaj je daleko dražší, takže lze konstatovat, že cena odpovídala průměru v naší republice a pokud jste to pane Petře nepochopil, na to, co jsem platil, jsem si vůbec nestěžoval. A pro ten geokešing v Hranicích je kemp ideálním výchozím místem. Je také dobré jej využít pro cyklovýlety do zajímavého okolí.


uživatel Jenda

RE: RE: RE: Upřesnění

Jenda (13.07.2011 | 08:59)

Ještě k tomu připisuji, že na stránkách dokempu.cz byl kemp na mapě poněkud posunut. Tak jsem napsal správci stránek správné souřadnice, doufám, že umístění na mapě opraví. Je to sice drobnost, ale i to by mohlo přispět k vylepšení nebo udržení návštěvnosti kempu.


uživatel Blažena Prečová

hodnoceni-zarizeni

Blažena P. ( 4.06.2011 | 07:28)

ujde

uživatel Dalibor Vašinka

hodnoceni-zarizeni

Dalibor V. ( 1.06.2011 | 10:54)

vcelku dobrý kemp

uživatel HAPLK

srpen 2009

HAPLK (19.08.2009 | 22:22)

Pro letošní rodinnou dovolenou jsme zvolili tento kemp. Okolí nádherné, spousta možností na výlety. Kemp nás poněkud zklamal. Během našeho pobytu se v restauraci nevařilo-krom hranolků a pátečního grilování. Náš názor na kemp je nejvíce ovlivněn skutečností, že našimi sousedy zde byla početná rodina tmavé pleti, která je zřejmě zvyklá na poněkud jiný způsob života, než my. Ve čtyřlůžkové chatě zde bydlí již měsíc cca 8 lidí, děti v kempu často zůstávají bez dozoru dospělého a podle toho to v kempu také vypadá. Ve společné kuchyni byl neustále nepořádek, WC na tom bylo podobně.Kuchyň se tu musí zamykat(prý se odtamtud ztrácí věci), klíč je jeden pro všechny a většinu času ho u sebe měla právě zmiňovaná početná rodina. Když v průběhu našeho pobytu dorazili další hosté tohoto typu...byli jsme docela rádi, že náš pobyt zde se už blíží ke konci. Po této zkušenosti si příště před ubytováním někde v kempu prohlédneme nejen chatku, sociální zařízení atd...ale i sousedy, kteří s námi budou kemp obývat.

uživatel AMK Hranice

RE: srpen 2009

AMK Hranice (12.07.2011 | 18:24)

Bohužel hospodský se nám nevyvedl, je již pryč. A s některými rómy je to těžké pořízení. Posléze pak byli mnou vyhoštěni z kempu. Ve vámi uvedenou dobu jsem byl na Slovensku, správce to nezvládl. Je mi líto, že vás obtěžovali svým chováním. Předseda AMK kepm Hranice. Peter Neupauer


uživatelka Janička

doporučujeme

Janička ( 9.07.2009 | 15:55)

Naše rodina tady prožila příjemné dvě noci , doporučujeme,zejména personál velice příjemný,ochotný,ceny dobré i v bufetu, a skutečně na dosah pěkné procházky .............určitě se sem vrátíme!

uživatel AMK Hranice

RE: doporučujeme

AMK Hranice ( 9.07.2009 | 17:26)

Děkujeme za projevenou přízeň. S pozdravem předseda AMK kemp Hranice.


uživatel Pasapamida

Příjemný relax

Pasapamida (11.06.2009 | 05:25)

Kemp v Hranicích se stal pro naší rodinu místem , kam se rok co rok vracíme . Když to tak počítám už je to 14 let co tento kemp navštěvujeme.
Bydlíme v hlavním městě a tady je taková pohodička . Posezení v Teplicích nad Bečvou , které jsou pár minut od kempu nebo výlety po okolí jsou pro nás i pro děti příjemný relax.
V okolních městech je také mnoho zajímavých věcí ke koukání , a z Hranického kempu je to kousíček . Ti kdo sem jezdí autem , jsou ve výhodě , stihnou toho víc ;-) My s dětmi jezdíme vláčkem a můžu doporučit třeba překrásné zahrady v Kroměříži nebo zoologické zahrady v Olomouci ,Ostravě a Lešné . V nejbližším okolí třeba Teplice nad Bečvou , Hranickou propast, jeskyně . Když je horko , tak se chodíme koupat do Bečvy . Je tu i koupaliště s tobogánem , ale my raději do přírody ;-)
Tento kemp chválím a doporučuji !
Ještě měsíc a jedeme ...

uživatel AMK Hranice

RE: Příjemný relax

AMK Hranice (11.06.2009 | 15:22)

Děkujeme za projevenou přízeň a budeme Vás očekávat. S pozdravem předseda AMK kemp Hranice.


uživatel AMK Hranice

RE: Příjemný relax

AMK Hranice ( 9.07.2009 | 17:26)

Děkujeme za projevenou přízeň. S pozdravem předseda AMK kemp Hranice.


uživatel sali

květnová pohoda

sali ( 4.05.2009 | 18:46)

Právě jsme se vrátili z tohoto kempu a nemáme téměř žádnou výtku. Takový malý pohodový kemp, sociálky velmi slušné, ceny přiměřené. Měli jsme pár pěkných výletů do okolí - propast, jeskyně, Helfštýn..prostě květnová pohoda

uživatel AMK Hranice

RE: květnová pohoda

AMK Hranice ( 4.05.2009 | 18:56)

Děkujeme za projevenou přízeň. S pozdravem předseda AMK kemp Hranice.


uživatel seychely

Opadlé nadšení

seychely (11.10.2007 | 18:02)

Do tohoto kempu jezdíme celkem pravidelně . Kemp je na skvělém místě ze kterého se dá príma "vejletit" . V okolí Hranic je spoustu zajímavých měst ,které stojí za shlédnutí. Co se týká kempu , tak za dob od komunistů se v něm nezměnilo vůbec nic , teda změnilo - v dolní části se asi před 5 lety předělali záchody , ale to pro to, aby se tam mohli dát automaty na vodu . Když do něj hodíte 10 Kč můžete se chvíli sprchovat. Jinak je všechno při starém . Některé chatičky na pohled vypadají , že se musí každou chvíli rozpadnout, ale to je asi věc financí . Nejsem odborník , ale myslím si , že pod elektroinstalaci jsou ještě původní azbestové podložky.
V dolní části kempu je bufet , výběr je standardní a dostačující. Kemp byl až do letoška celý oplocený , takže jste nemuseli mít strach nechat děti volně pobíhat , jenže letos přišli s novinkou a do plotu v místě u bufetu udělali vrátka. Hned za plotem je cesta k soukromým chatám nad kempem . Po této cestě někteří jezdí docela rychle a mají radost z toho jak moc se za nimi práší. Nic k tomu nepřidá to , že hned u otevřených vrátek je pískoviště.
Nějak jsem tenhle tah nepochopil , ale je možné, že je to kvůli místním štamgastům kteří chodí denně vysedávat do bufetu. To aby nemuseli kvůli WC obcházet plot . Tím pádem se do kempu může dostat kdokoli . A to byla jedna zásadní věc co se mi tam nelíbila. Bylo zvykem , že do kempu neměl přístup nikdo jiný než ubytovaní . A když tam někdo chtěl na WC tak na recepci musel zaplatit poplatek a recepční měla přehled.
Jinak jsem v něm byl spokojený , vlaky v noci neslyším a doprava v Hranicích je dostačující , stačí jen hledat . Kousek od kempu je železniční stanice Hranice město , a vlaky z hlavního jezdí každou chvíli.

uživatel tommy05

Nadšení

tommy05 (17.07.2007 | 16:38)

Strávili jsme zde jen pár dnů, ale z tohoto kempu jsme byli nadšení, skvělý personál, nejlepší sociální zařízení a sprchy, co jsme kde viděli, tipuji, že vloni zrekonstruované, čisté. Po celý den teplá voda, sprcha 10kč=8 minut. Další pozitiva, hranická propast a teplice jsou pěšky dostupné, nevýhody nad kempem vede celkem vytížená železnice, ale po pár hodinách jsme si zvykli, v noci nás vlaky nebudili, ačkoli jsme spali ve stanu. Bud nejezdili nebo jsme byli tak utahaní, další nevýhodou je špatná městská doprava v hranicích, pokud tedy vystoupíte s krosnami na aut. či žel. nádraží, tak si pěkně máknete. Ale věřte, stojí to za to.

      1    2       Starší příspěvky
User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76307

Naposledy hodnoceno

100 %

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Kde: Beskydy, Frenštát pod Radhoštěm

Autocamp Kokořín

Autocamp Kokořín

Kde: Kokořínsko, Kokořín

AUTOKEMP HAMR NA JEZEŘE

AUTOKEMP HAMR NA JEZEŘE

Kde: Jizerské hory, Hamr na Jezeře

Bratři vybudovali ojedinělé muzeum. V Harrachově tak najdete lyže z celého světa

Bratři vybudovali ojedinělé muzeum. V Harrachově tak najdete lyže z celého světa | /ROZHOVOR/ Téměř deset tisíc exponátů z historie lyžování a lyžařských závodů najdete ve třech podlažích Ski musea v Harrachově, které před dvěma lety otevřeli bratři Josef a Stanislav Slavíkovi. V muzeu se nachází i takový unikát jako 120 centimetrů vysoký broušený pohár pro mistra světa v letech na lyžích, který pochází z rukou harrachovských sklářů. „Je opravdu na co koukat,“ láká návštěvníky spolumajitel muzea Josef Slavík. více

Běžkaři v Jeseníkách mají nový okruh, pro náročné i rodiny

Běžkaři v Jeseníkách mají nový okruh, pro náročné i rodiny | Nový strojově udržovaný čtyřapůlkilometrový okruh si mohou vyzkoušet běžkaři poblíž Červenohorského sedla v Jeseníkách. Připravili ho Lesy České republiky, spolek Jeseníky-Severní hřeben a značkaři Klubu českých turistů.   více

Placený vstup do parku: Lednice chystá petici. Neplatiče má vykázat ochranka

Placený vstup do parku: Lednice chystá petici. Neplatiče má vykázat ochranka | Boj proti zpoplatnění lednického zámeckého parku pokračuje. Vedení Lednice připravuje petici. K dispozici bude na internetu. více

 
Výlet za uměním a pověstmi na Soláni

Výlet za uměním a pověstmi na Soláni | Málokteré místo v Beskydech tak krásné, jako bájná hora Soláň uprostřed hřebene Vsetínských vrchů. Zde jistě propadnete kouzlu valašské krajiny a pochopíte, proč si toto místo zamilovali a ve svých dílech opěvovali umělci všech oborů. Návštěvu Soláně spojíme s vycházkou po naučné stezce. více

Olomouc a hrad Helfštýn, strážce Jantarové stezky

Olomouc a hrad Helfštýn, strážce Jantarové stezky | Olomouc, od roku 2000 zapsána díky sloupu Nejsvětější Trojice na Seznam UNESCO, patří k nejkrásnějším městům České republiky. Při toulkách starobylými uličkami objevíte celou řadu paláců, kostelů a měšťanských domů. Komu by snad chyběl velkolepý hrad, ten musí zamířit na východ, kde kousek za Olomoucí nad údolím řeky Bečvy stojí Helfštýn. Víte, že předchůdcem jedné z nejrozsáhlejších pevností střední Evropy prý býval hrádek loupeživých rytířů? více

Výlet za uměním a pověstmi na Soláni

Výlet za uměním a pověstmi na Soláni | Málokteré místo v Beskydech tak krásné, jako bájná hora Soláň uprostřed hřebene Vsetínských vrchů. Zde jistě propadnete kouzlu valašské krajiny a pochopíte, proč si toto místo zamilovali a ve svých dílech opěvovali umělci všech oborů. Návštěvu Soláně spojíme s vycházkou po naučné stezce. více

Po stopách dávných legend Zlatých Hor

Po stopách dávných legend Zlatých Hor | Pohraniční městečko Zlaté Hory s osadou Rejvíz jsou mnohými považovány za nejkouzelnější lokalitu Jeseníků. V kraji, kde se v minulých dobách rýžovalo zlato, najdete spoustu tajuplných míst opředených zajímavými historkami. Ti, kdo sem jednou zavítají, budou se určitě rádi vracet. více

Příběh urputného inkvizitora a čarodějnic z Jesenicka

Příběh urputného inkvizitora a čarodějnic z Jesenicka | V poli nedaleko zámku ve Velkých Losinách stával strom, který prý pamatoval popravu tří vůdců selského povstání proti vrchnosti v roce 1662. Hrůzné představení ale Žerotínové záhy přebili ještě větším trumfem, kdy v krutých inkvizičních procesech poslali na smrt více než sto lidí. více