Penziony | Hotely | Rekreační střediska | Rekreační ubytování | Lyžování | Restaurace | Marketing ubytování
EN | DE | NL | ES | FR | PL | CZ
   
Autocamp Žíchovec


Názory

Příspěvky v diskusi neodrážejí názory redakce.
   Strana 1/1   

uživatel

Splneny sen

(29.08.2014 | 18:55)

Tak byli jsme tu poprvni a urcite ne naposledy je to nas splneny sen kde jsme nasli klid a zaroven zabavu. Skveli personal ktery se dovede postarat o sve klijenty. Nas domaci mazlicek se tu mel opravdu skvele deti se bavili sportem a zabavu si vzdy nasli. Pristi rok tu jme zase. Davam kempu jednicku s hvezdickou.

uživatelka Martina Dvořáková

Splneny sen

Martina Dvořáková (29.08.2014 | 18:52)

Tak byli jsme tu poprvni a urcite ne naposledy je to nas splneny sen kde jsme nasli klid a zaroven zabavu. Skveli personal ktery se dovede postarat o sve klijenty. Nas domaci mazlicek se tu mel opravdu skvele deti se bavili sportem a zabavu si vzdy nasli. Pristi rok tu jme zase. Davam kempu jednicku s hvezdickou.

uživatel René S

rodina se staršími dětmi

René S ( 8.08.2013 | 17:22)

Velmi milý,snaživý a ochotný personál.Ceny lidové.Ideální kemp pro klidnou dovolenou.Děkujeme provozovatelům za pěknou a pohodovou dovolenou.

uživatel Jana Ortová

hodnoceni-zarizeni

Jana O. (16.08.2011 | 09:34)

personál ochotný,restaurace výborná,sportoviště by chtěli rekonstrukci,ale dalo se,jediné,co nám vadilo,že na dámských sprchách nebyla ani klika a na chatce propadlé podlahy,jinak se nám velmi líbilo

uživatel lubina

hodnoceni-zarizeni

lubina ( 6.09.2010 | 12:37)

Velmi špatně značen, směrem od Prachatic není snad žádná značka. Chtěli jsme se ubytovat, ale nenašli jsme ho, mysleli jsme si, že už snad není v provozu.

uživatel

RE: hodnoceni-zarizeni

(16.05.2011 | 12:08)

Autokemp v provozu stále je, nicméně ne chybou majitele (obec) a provozovatele kempu, skutečně došlo k odstranění poutačů a do jak ze směru od Prachatic, tak i od Vodňan. K tomuto kroku jsme byli donuceni pod pohrůžkou statisícových pokut Okresním úřadem v Prachaticích, který tímto chce zvýšit pozornost řidičů a tím snížit počet dopravních nehod.... jistě chválihodný počin, nicméně si myslím, že upoutávky a směrovky řidičům spíše pomáhaly.... Nařízení ovšem platí a tak řidičům nezbývá, než cestu "nastudovat" před výjezdem (na stránkách kempu je cesta popsána a na stránkách tohoto portálu je GPS navigace) a případně zavolat na moje telefoní číslo (opět na stránkách kempu i zde na tomto portálu) a já rád poradím. Nyní jsme nově instalovali poutače na plot kempu, takže by ho nyní nikdo neměl přejet, ale i tak se za vzniklé potíže omlouvám, byť nebyly způsobeny ani majitelem a ani provozovatelem kempu.
Ing. Jaroslav Bárta, provozovatel kempu


uživatel miris

hodnoceni-zarizeni

miris ( 8.07.2010 | 20:53)

Obsluha v kempu chodila naboso,což mi trošku ubralo chuť k jídlu při pohledu na špinavá chodidla ve chvíli,kdy mi bylo přineseno jídlo.

uživatel Autokemp Žíchovec

RE: hodnoceni-zarizeni

Autokemp Žíchovec (16.05.2011 | 12:24)

Dobrý den, mrzí mě a omlouvám se, pokud tato situace skutečně vznikla. Personál kempu má nařízeno dodržovat hygienická pravidla a k tomu samozřejmě obuv patří. Jenom mě mrzí, že neuvádíte den a hodinu, abych mohl zjistit, kdo měl službu a já mohl s dotyčným(nou) celou věc projednat a případně vyvodit důsledky. Takže příště prosím adresně.
Děkuji a jsem s pozdravem
Jaroslav Bárta, kemp Žíchovec


uživatel Stanislav Šesták

hodnoceni-zarizeni

Stanislav Š. ( 8.07.2010 | 10:39)

Dá se tam žít

uživatel Marcela Komárková

hodnoceni-zarizeni

Marcela K. ( 8.07.2010 | 07:00)

Bohužel špinavé záchody ,teče pod záchodem ,a zatéká do chatky voda.Chtělo by více upravit prostředí v kempu,majitel na to kašle. Není tak poblíš kam jít, chce to kolo nebo auto a jet daleko,jejich nabídka jeskyněk je nepravdivá ,nikdo z místních je nezná.

uživatel Autokemp Žíchovec

RE: hodnoceni-zarizeni

Autokemp Žíchovec (16.05.2011 | 12:38)

Dobrý den paní Komárková, mrzí mne, že se Vám u nás nelíbilo, nicméně k Vašemu hodnocení musím v některých bodech zaujmout stanovisko:
1. Chatu každému osobně předávám při nástupu a každého se ptám zda je vše v pořádku. Pokud ano, chatu předám a v prlběhu pobytu si každý chatu udržuje sám......Naopak, pokud by někdo hned při převzetí sdělil výhrady, jsme připraveni je odstranit.
2. Pokud Vám v průběhu týdne začala téct voda pod záchodem, což se může stát komukoliv z nás i doma, tak jste měla toto obsluze v restauraci(recepci) nahlásit a záchod by jsme opravili. V loňském jsem jich nakoupil 10 rezervních, takže by to skutečně nebyl problém. Nicméně žádnou reklamaci jsem z Vaší strany nezaregistroval.
3. Nevím co myslíte pod úpravou prostředí v kempu, kemp má 3,5 ha a věřte mi že na údržbu skutečně nekašlu (možná si nedovedete představit kolik času, peněz a úsilí představuje každou sezónu kemp zprovoznit........) Nicméně na svůj názor máte svaté právo, jenom bych si někdy přál, aby to "kašlání" zažil kritik na vlastní kůži. Nicméně jsem si vědom toho, že kemp má již svá léta a ne vše je v takovém stavu, jak bych si představoval, ale věřte mi, důvodem není to, že bych na provoz kašlal.
4. Nabídka jeskyněk - no v tomto případě není kritika na místě, jeskyně skutečně existují a pokud jde o jejich nabídku, tak tuto zpravovává tento portál, já pouze dodávám podklady týkající se kempu.
Věřím, že se mi podařilo bez emocí podat vysvětlení a přiblížit kritiku blíže realitě.
S pozdravem
Jaroslav Bárta, kemp Žíchovec


uživatel heriot

Dobrý kemp, za hosty nemůže...

heriot ( 3.08.2009 | 09:40)

Vcelku dobrý kemp, na hezkém místě, vynikající restaurace, ochotný personál.
Bohužel je to vyloženě vodácký kemp, což by jistě nevadilo, ale mezi nimi se vyprofilovala určitá skupina hostů, jakási novodobá šlechta vychovaná, v názoru že mohou vše. Nerespektují nic a nikoho, dokáží dopít pivo a hodit kelímek na zem, nechají po sobě na stole neskutečný nepořádek, patrně se domnívají, že jsou hrdiny přihlouplého amerického seriálu a přiskočí ochotný černoch a po panstvu to uklidí. Personál se snaží, ale samozřejmě všechno nestíhá.

uživatelka alecram

RE: Dobrý kemp, za hosty nemůže...

alecram ( 8.08.2009 | 16:45)

V kempu jsem byla ve stejnou dobu, ale rozhodně s tímto názorem nesouhlasím. Prostředí je klidné, vhodné pro rodinou rekreaci, za celou dobu týdeního pobytu jsem neměla žádný konflikt s žádným rušivým elementem.


      1      
User Login
registrovat Přihlašte pohodlně se pomocí svého účtu na Facebooku
Počet registrovaných uživatelů: 76301

Naposledy hodnoceno

100 %

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Autokemp Frenštát pod Radhoštěm

Kde: Beskydy, Frenštát pod Radhoštěm

Tajemství Studny. V jeskyni u Holštejna našli unikátní podzemní dóm s krápníky

Tajemství Studny. V jeskyni u Holštejna našli unikátní podzemní dóm s krápníky | Sonda pod Jedničkou. Jeskyně, která se nachází ve svahu několik stovek metrů západně od obce Hoštejn na Blanensku. Je dlouhá kolem sedmi set metrů s hloubkou pětaosmdesát metrů a nyní odhalila další tajemství. více

OBRAZEM: Zříceniny u Bystřice připomínají zašlou slávu dob rytířů

OBRAZEM: Zříceniny u Bystřice připomínají zašlou slávu dob rytířů | Pět kilometrů po modré turistické značce čítá cesta z Bystřice nad Pernštejnem ke zřícenině hradu Aueršperk. Ruina po léta zarostlá hustou vegetací je vlivem kácení v okolí po dlouhých letech viditelná už z dálky. více

Mostecko? Zjizvená krajina, které kdysi člověk vyrval vnitřnosti

Mostecko? Zjizvená krajina, které kdysi člověk vyrval vnitřnosti | Příroda na Mostecku se pomalu probouzí k životu. Na místě vytěžených dolů vznikly nové kopce, lesy a jezero, vracejí se sem ptáci i zvěř. A s nimi turisté… více

 
Z Kvildy k pramenům Vltavy, na Bučinu a Knížecí pláně

Z Kvildy k pramenům Vltavy, na Bučinu a Knížecí pláně | Prameny Vltavy, zaniklé obce Knížecí Pláně a Bučinu, magický odlehlý kraj na náhorních pláních Šumavy i vyhlídky z Černé hory na Šumavu, Bavorský les a za pěkného počasí i na Alpy, to všechno můžete vidět a poznat při výletu do srdce Šumavy jižně od Kvildy. více

Z Kvildy k pramenům Vltavy, na Bučinu a Knížecí pláně

Z Kvildy k pramenům Vltavy, na Bučinu a Knížecí pláně | Prameny Vltavy, zaniklé obce Knížecí Pláně a Bučinu, magický odlehlý kraj na náhorních pláních Šumavy i vyhlídky z Černé hory na Šumavu, Bavorský les a za pěkného počasí i na Alpy, to všechno můžete vidět a poznat při výletu do srdce Šumavy jižně od Kvildy. více

Projděte se Českým Krumlovem - perlou UNESCO

Projděte se Českým Krumlovem - perlou UNESCO | Neexistuje lepší místo pro vychutnání magické atmosféry, než jihočeský Český Krumlov. V historickém centru Českého Krumlova, obkrouženém smyčkou řeky Vltavy, na vás čeká spleť úzkých křivolakých uliček, náměstíček a tajemných zákoutí. Není divu, že tohle město má své čestné místo mezi památkami UNESCO. více

Třeboňskem na kole do Nového Yorku, Paříže i Benátek

Třeboňskem na kole do Nového Yorku, Paříže i Benátek | Kuriozní cyklovýlet nadchne všechny milovníky krásné přírody a recese. Představte si, že během jednoho dne procestujete Nový York, Paříž, Londýn, Bosnu i Benátky... na Třeboňsku je to možné. Nedaleko Suchdola nad Lužnicí se nachází řada malých osad, pojmenovaných právě po známých světových metropolích. Stačí jen šlápnout do pedálů a projet naší trasu, která vás zavede do všech těchto osad. Výlet začíná na nádraží v Suchdole nad Lužnicí (Suchdol zastávka) a končí na větším suchdolském nádraží (Suchdol nad Lužnicí vlaková stanice). více

Po památkách jihu Čech

Po památkách jihu Čech | Jak již název výletu napovídá, navštívíme mnoho památek - Český Krumlov, Zlatou Korunu, Holašovice, Hlubokou nad Vltavou a České Budějovice. Délka cyklovýletu je 62 km, takže si užijete celý den v sedle a po památkách. více